Strona główna » Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie w Lublinie? Oto najważniejsze powody!

Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie w Lublinie? Oto najważniejsze powody!

Własne mieszkanie w Lublinie to wygoda i znakomita lokata kapitału. Na korzyść zakupu takiej nieruchomości od dewelopera przemawia szereg przesłanek. Jest to inwestycja, która zdecydowanie się opłaca – zwłaszcza że w stolicy Lubelszczyzny ceny za metr kwadratowy są niższe niż np. w Warszawie czy Wrocławiu.

 

Lublin – miasto z perspektywami

Lublin to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast po prawej stronie Wisły. Firmy deweloperskie takie jak Orion dostrzegają w nim ogromny potencjał, stąd stale rosnąca liczba realizowanych przez nie inwestycji. Lublin to na mapie Polski ważny ośrodek biznesowy, turystyczny, akademicki i kulturalny. Na przestrzeni dwóch ostatnich dekad bardzo zmienił swoje oblicze – oczywiście na plus. To przyjemność i komfort mieszkać w miejscu, które świetnie rokuje na przyszłość.

Duży wybór mieszkań

Różnorodność i możliwość swobodnego wyboru to kolejny argument przemawiający za tym, aby w stolicy Lubelszczyzny nabyć mieszkanie. Lublin daje w tym zakresie ogromne pole do popisu. Każdy, kto jest zainteresowany kupieniem tu nieruchomości mieszkalnej od dewelopera, znajdzie rozwiązanie skrojone na miarę swoich potrzeb i finansowych możliwości. Firmy deweloperskie oferują rozmaite mieszkania – począwszy od mikro kawalerek, na luksusowych apartamentach kończąc. Przekrój jest bardzo szeroki – trzeba jedynie wiedzieć, czego konkretnie się szuka i jaki jest na to przeznaczony budżet.

 

Rękojmia i gwarancja dewelopera

Zakup nowego mieszkania w Lublinie opłaca się także dlatego, że tego typu nieruchomości są objęte kilkuletnią rękojmią. Dodatkowo deweloperzy udzielają na nie swoich gwarancji. Oznacza to, że przez określony czas użytkownik nie ponosi kosztów napraw czy likwidacji szkód, które nie wynikają z jego winy, a są np. efektem winy leżącej po stronie dewelopera.

 

Niskie koszty eksploatacji

Koszt utrzymania nowego mieszkania jest znacznie niższy niż mieszkania z rynku wtórnego. Poza tym takie nieruchomości przez długi czas nie wymagają poważnych remontów.

1 komentarz do “Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie w Lublinie? Oto najważniejsze powody!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście + 17 =