Strona główna » Wynajem aut na minuty – co warto wiedzieć?

Wynajem aut na minuty – co warto wiedzieć?

Możliwość wynajęcia samochodu jest w dzisiejszych czasach doceniana zarówno przez przedsiębiorców, jak i osoby prywatne. Usługa najmu świadczona jest w różnych formach, m.in. jako wynajem pojazdów na minuty.

Na czym polega wynajem aut na minuty?

Wynajem aut na minuty to jedna z najpopularniejszych obecnie usług transportowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które potrzebują samochodu na bardzo krótki czas, np. na godzinę. To również rozwiązanie skrojone na miarę oczekiwań kierowców, którzy za kółkiem zasiadają sporadycznie. Ogromnym plusem najmu pojazdów na minuty jest to, że w całości jest on obsługiwany z poziomu aplikacji.

Wynajem aut na minuty z aplikacją – jak to działa?

Aplikacja PANEK CarSharing jest prosta w obsłudze. Ma sporo przydatnych funkcji. Wystarczy zainstalować ją na swoim smartfonie, a następnie zarejestrować w niej konto klienta. Jest ona niezbędna przede wszystkim do otworzenia samochodu i zakończenia usługi, ale służy również do namierzania wolnych aut i dokonywania płatności za przejazdy. Uwaga: do rejestracji niezbędne jest ważne prawo jazdy.

Wynajem aut na minuty z aplikacją – jakie samochody można wypożyczyć?

W ramach najmu na minuty udostępniane są w głównej mierze samochody osobowe doskonale przystosowane do jazdy po mieście. Niemniej należy nadmienić, że w rachubę wchodzi również m.in. wynajem aut dostawczych. Jest to opcja przeznaczona dla użytkowników aplikacji, którzy spełniają określone warunki takie jak np. wydanie w aplikacji pewnej kwoty. Na minuty da się wynająć różne samochody – trzeba jednak sprawdzić, na jakich dokładnie zasadach się to odbywa.

Wynajem aut na minuty z aplikacją – dlaczego warto?

Z omawianego rozwiązania opłaca się korzystać z wielu powodów. Użytkownik aplikacji ponosi realny koszt przejazdu – płaci za rzeczywiście pokonany dystans i za czas, w jakim się on odbył. Wynajem aut na minuty to poza tym doskonały sposób na użytkowanie samochodu bez konieczności kupowania go na własność i ponoszenia stale rosnących wydatków na jego utrzymanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + trzy =