Strona główna » Sukienki na poprawiny dla panny młodej

Sukienki na poprawiny dla panny młodej

Poprawiny to okazja do doskonałej zabawy i spotkania z rodziną oraz przyjaciółmi. Nie jest to już tak oficjalne spotkanie jak to, które odbywa się w trakcie wesela w dzień ślubu, więc warto zdecydować się na założenie zupełnie innej kreacji na taką okazję. Jakiej? Z całą pewnością zaraz wybierzemy coś idealnego!

Sukienka nie musi być już biała!

Pierwsza i najważniejsza zasada, dotycząca poprawin, mówi: baw się najlepiej jak umiesz. Dlatego też jest to dzień, w którym nie musimy już martwić się tak bardzo o formalności. Dzięki temu panna młoda nie musi występować w sukni ślubnej ani nawet w ogóle w żadnej białej sukience! Poprawiny będą więc świetną okazją do tego, by po prostu świetnie się bawić w stroju, który jest wybrany na tę okazję zupełnie oddzielnie. Sukienki na poprawiny dla młodej panny coraz częściej mają więc delikatne kolory. Pudrowy róż jest bardzo kobiecy i uniwersalny, a dzięki jego ciepłej barwie każda cera wygląda promiennie. Podobnie działają także łagodne odcienie złota, które mają w sobie też nutkę luksusu. Z kolei chłodniejsze odcienie, takie jak błękit czy jasna zieleń, prezentują się bardzo elegancko i przyciągają do siebie uwagę. A jeśli nie boisz się bardziej wyzywających barw, możesz też stać się gwiazdą wieczoru w olśniewającej czerwieni albo klasycznej i niesamowicie eleganckiej czerni.

Sukienka mini, midi a może maksi?

Każda kobieta ma nieco inny styl i preferuje inne rodzaje kreacji. I powiedzmy sobie szczerze: skoro poprawiny to okazja do świetnej zabawy w luźniejszym stylu, warto to pokazać również za pomocą stroju. Dlatego krój sukienki powinien być dobrany przede wszystkim zgodnie z tym, co niedawna panna młoda, a teraz młoda żona, lubi najbardziej.

Nie da się przy tym ukryć, że jednym z najmodniejszych modeli wciąż pozostaje sukienka midi. Jest to najbardziej uniwersalne rozwiązanie, które dla wielu kobiet jest wygodniejsze niż sukienka maksi, a jednocześnie nieco skromniejsze niż mini. W midi czują się dobrze prawie wszystkie kobiety. Jest to związane również z tym drobnym faktem, że po prostu do takiej kreacji można dopasować różne rodzaje obuwia czy biżuterii, a zawsze stworzy świetną stylizację.

Krój sukienki na poprawiny

Sukienka na poprawiny powinna być przede wszystkim wygodna. W końcu ma służyć nie tylko do siedzenia czy chodzenia, ale także do tańca i dobrej zabawy. Dlatego wiele kobiet na tę niezwykłą okazję wybiera dla siebie kreacje ołówkowe, o lekko przylegającym kroju, które jednocześnie odznaczają się pewną elastycznością i miękkością materiału. Dzięki temu świetnie sprawdzają się podczas całej zabawy i pozwalają nam cieszyć się każdą chwilą.

Jednak nie tylko ten typ sukienek zyskał sobie popularność na poprawiny. Świetnie sprawdzają się także sukienki hiszpanki, które urzekają nas swoimi falbankami i lekkim, nieco dziewczęcym stylem. Co więcej, w szczególności hiszpanki o rozkloszowanym dole pięknie prezentują się podczas tańca, wirując wokół kobiecego ciała, a to bez wątpienia stanowi ich dodatkowy atut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.