Strona główna » Do jakiego typu urody pasuje złoto?

Do jakiego typu urody pasuje złoto?

Popularnym podziałem na typy urody jest rozróżnienie zimnych i ciepłych. Określenie swojego typu pomaga w określeniu, które kolory ubrań czy biżuterii będą do nas najlepiej pasować. Kto najlepiej będzie wyglądał ze złotymi dodatkami? Czy należy trzymać się zaleceń dotyczących swojego typu urody?

Jakie typy urody rozróżniamy i co nam to daje?

Rozróżnia się cztery główne typy urody, ciepłe — wiosna i jesień, oraz zimne — lato i zimę. Niektórzy dzielą to jeszcze na podtypy, których razem jest dwanaście. Przynależność do danego typu określa się kilkoma wskaźnikami jak temperatura karnacji, kolor oczu, włosów czy ciemna bądź jasna oprawa oczu. Cały zabieg określenia przynależności do danej urody ma na celu wskazanie, w których kolorach będzie nam do twarzy. Dotyczy to również złota i srebra — zimnej urodzie będzie pasować srebro, a ciepła lepiej przyjmie złoto.

Delikatna biżuteria — co jeśli lato albo zima założy złotą celebrytkę?

Na pewno warto spróbować określić swój typ, szczególnie jeśli trudno nam dobrać kolory, w których byśmy dobrze wyglądały. Jednak często się zdarza, że instynktownie dokonujemy właściwego wyboru, bądź nasz gust pokrywa się ze wskazaniami dla naszej urody. Wtedy też dobieramy w ten sposób biżuterię, choć większość kobiet zapewne ma w swoich szkatułkach biżuterię złotą i srebrną, i w każdej czuje się dobrze. Nie jest to złe podejście, bo najważniejsze jest, by dobrze czuć się w tym, co nosimy. Szczególnie jeśli biżuteria jest delikatna, wtedy nie musimy rygorystycznie trzymać się zaleceń co do typu urody.

Każda wiosna i jesień muszą to mieć!

W ostatnim czasie dużą popularność zdobyły celebrytki złote, których bogaty wybór znajdziemy na stronie sklepu Zeccoro. Jak już zostało powiedziane, będą pięknie się prezentowały na wszystkich podtypach wiosen i jesieni. Podkreślą mocny kolor oczu i ciepłą karnację. Uwydatnią wszystkie atuty ciepłej urody w subtelny i elegancki sposób. Pięknie będą prezentowały się w zestawieniu z wieczorową kreacją, jak i w bardziej casualowej odsłonie na co dzień i do pracy. Złote celebrytki mają wyjątkowo delikatny charakter, więc mogą też nienagannie prezentować się w połączeniu z chłodniejszymi typami urody, choć warto wtedy dobierać je z większą powściągliwością, choć jeśli uwielbiamy złote dodatki, nikt nie powinien odbierać nam przyjemności z noszenia jej.

Z myślą o kobiecych potrzebach

Szukając odpowiedniego drobiazgu, który podkreśli naszą urodę, warto skorzystać z szerokiej oferty sklepu Zeccoro. Każda bransoletka złota damska jest stworzona, by cieszyć oko, dodawać szykowności i dopełniać różne kreacje. Delikatne, całe złote lub tylko w szczegółach, odpowiadają nie tylko na potrzeby ciepłych typów urody. Zadowolą wszelkie wymagania i upodobania ich przyszłych właścicielek. Celebrytki złote staną się ulubionym elementem każdej kolekcji i nieodłącznym dodatkiem na wiele okazji. Elegancka, misternie wykonana i po prostu piękna — taka właśnie jest biżuteria w ofercie sklepu Zeccoro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.