Strona główna » Czy warto kupić używany samochód w auto komisie?

Czy warto kupić używany samochód w auto komisie?

Czy warto kupić używany samochód w auto komisie?

Zakup używanego samochodu może przybierać różne formy. Ci, którzy zdecydowali się wybrać auto komis Bydgoszcz, podkreślają cały szereg zalet, płynących z takiej właśnie współpracy. To nie tylko szeroka oferta dostępnych marek czy modeli, ale również sprzedaż używanych samochodów, sprawdzonych zarówno pod względem technicznym,  jak  i wizualnym. Przejrzeliśmy więc oferty najlepszych komisów samochodowych w Bydgoszczy, by przekonać się czy warto kupić używany samochód w auto komisie.

Dlaczego warto kupić samochodów w auto komis Bydgoszcz?

Autokomis to sposób na szybki, komfortowy zakup używanego auta. Tutaj na jednym placu przejrzeć można najnowsze oferty i pojazdy z nieco starszych roczników. Nie trzeba tu absolutnie przeglądać setek ogłoszeń, odbywać rozmów z ich twórcami, dokonywać oględzin na terenie Bydgoszczy i okolic. Wszystko zlokalizowane jest w jednym miejscu, a dobry autokomis wyposażony będzie w odpowiednich rozmiarów plac, dostępny 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Samochody używane, oferowane w takich miejscach, są zadbane i wyposażone w komplet dokumentów. Co więcej:

  • komis aut umożliwia jazdę próbną w godzinach otwarcia,
  • pozwala zbyć i nabyć auto w szybkim tempie,
  • promuje wystawione samochody poprzez ogłoszenia motoryzacyjne Bydgoszcz,
  • umożliwia zamianę pojazdów,
  • pomaga załatwić kredy w momencie, gdy kupującemu zabraknie gotówki na wymarzony samochód dostawczy, osobowy czy motocykl.

Aby jednak trafić dobrze i odczuć w pełni zadowolenie z transakcji, warto kupować samochody używane Bydgoszcz w sprawdzonych firmach, cieszących się zaufaniem klientów.

samochody osobowe

Komis samochodowy Bydgoszcz – rękojmia i gwarancja

Kupując samochody używane w autokomisie, warto zapoznać się z dwoma ważnymi zagadnieniami, jakimi są rękojmia i gwarancja. Dla przykładu Komis Dejv, którego ofertę sprawdzić można pod adresem https://www.komis-dejv.pl/, oferuje swoim klientom gwarancję na każdy samochód osobowy, zakupiony w tym właśnie miejscu. Niestety, bardzo często zdarza się, że nawet kupując samochód w dobrym stanie technicznym, nieprzewidziana usterka czy awaria uniemożliwi jego sprawne poruszanie się w ruchu drogowym. Dlatego też ważny jest serwis oraz możliwość uzyskania fachowego wsparcia w momencie pojawienia się jakichkolwiek trudności w tym zakresie.

Sam autokomis Bydgoszcz, prowadząc auto handel i pośrednicząc w sprzedaży, nie odpowiada za żadne wady, o których został powiadomiony nowy nabywca.

Nie dotyczy to jednak sytuacji, gdy sprzedawca aut używanych wiedział o jakichkolwiek usterkach, ale zataił je przed kupującym. Sytuacja taka staje się coraz mniej powszechna, choć trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że w branży motoryzacyjnej w województwie kujawsko-pomorskim działa wielu przedsiębiorców, a miła obsługa nie gwarantuje pełnej uczciwości. Jeśli kupując swój samochód nie zostałeś więc poinformowany o jego wadach, możesz złożyć odpowiednią reklamację. Taka rękojmia obejmuje czas dwóch kolejnych lat od kupna auta. Jeśli termin ten zostaje skrócony, kupujący musi zostać o tym poinformowany przed dopełnieniem formalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × dwa =